IMG_1569.jpg

VŮNĚ NA MÍRU

EARTHY

Kromě standardních kolekcí nabízíme i příležitost nechat si namíchat vůni přímo na míru.

Tyto vůně jsou tvořeny během osobních konzultací v našem studiu v srdci Prahy.

 

Osobní vůně na míru

Konzultace trvá zhruba 2 hodiny, během kterých je osobní vůně i namíchána, vyzkoušena a dokončena. Další úpravy receptu, jsou-li potřeba, jsou pak samozřejmě možné později na základě dohody. Váš parfém a jeho recept pak bude u nás, takže si jej kdykoliv dle potřeby můžete nechat doplnit!

 

V našem studiu si můžete nechat vyrobit naprosto osobitou, unikátní osobní vůni, za použití kterýchkoli z našich více než 250 dostupných přírodních esencí, které jsou od lokálních pro skutečně luxusní a exotické. Jako příklad alespoň některé z nich: bílý santal, oud (agárové dřevo), čtyři druhy jasmínů, bílý a růžový lotos, modrý leknín, tabák, absolue z včelího vosku, palo santo, konvalinka, tři druhy kadidel, karafiáty, kladivník, a stovky dalších z celého světa a jejichž seznam roste každý měsíc.

 

Pro domluvení konzultace nám prosím napište email nebo zprávu na našem facebooku nebo se objednejte online v našem systému (beta verze, v testování). V současné době (2020 a dál) nemáme kapacitu přijímat nové klienty. Omlouváme se. 

 

Ceník vůní na míru

Konzultace (2 hod+ míchání)…..300,-

Hotové vůně

  5ml ................ 500,-

10ml ................ 700,- 

20ml ................. 1300,-

 30ml ................. 2000,-

Vůně do interiéru pro radost i aromaterapeutické 


Kromě osobních vůní nyní nabízíme I možnost společně vymyslet a namíchat vůni do interiéru či pro různé příležitosti. 
Ačkoli postup zůstává téměř stejný, účelem těchto vůní je provonit ne tělo a duši, ale prostory, místa nebo věci za různými účely – od vytvoření pohodové atmosféry, po zlepšení nálady nebo například pro odpočinek. 


Výsledné vůně mohou být nejen ve spreji, ale například I ve formě koncentrovaných směsí esenciálních olejů do difuzéru či aromalampy, případně již v hotových skleněných nebo tyčinkových difuzérech nebo například ve formě vonných svíček, vykuřovadel a jiných možností. Fantasii a vašim potřebám se meze nekladou.


Ceník ostatních vůní na míru

Konzultace (2 hod+ míchání)…..300,-

Hotové vůně ……… cena dohodou

Svíčky
100% esenciální oleje
Difuzéry
Spreje

atd.
 

IMG_1421_edited.jpg